Do obchodu KIKA.cz už nikdy více!

Jak už to tak bývá. Rozbil jsem si kancelářskou židli, hlavně opěrátko a houpací systém. Musel jsem si tedy zakoupit co nejrychleji novou. Zašel jsem po vánočních svátcích do obchodu KIKA v Liberci. Všude inzerce na MEGA slevy!!! Po pečlivém výběru židle jsem vybral model za původní inzerovanou cenu 5.850.- se slevou 23%. Prodejní cena tedy 4.499.-Kč. Osobně provozuji několik e-schopů a vím, že cena v kamenné prodejně je vždy vyšší než na internetu. Můj odhad byl, že cena na internetu bude o 200.- až 600.- nižší, ale chtěl jsem židli hned a byl smířen s vyšší cenou. (cenu jsem si chtěl ověřit na webu pomocí mobilu, ale v KIKA není signál)

Po nákupu v posraném KIKA obchodě jsem židli doma složil a začal u PC používat. Byl jsem velice zvědav jak výhodně jsem nakoupil a hledal dotyčnou židli.

Googlím a googlím a nemohu najít dle názvu. Až na polském webu najdu správné označení, které následně zadám do srovnávačů cen. „HEUREKA“ Cena mé zakoupené židle je u jiných obchodníku za 3250.-Kč před slevou!!! (cena základní) a běžná prodejní cena je 2450  2700.-Kč.

Tedy v KIKA to lze zakoupit po MEGA slevě za 4499.-Kč a běžně na internetu bez AKCE za 2450.-Kč. rozdíl 2049.- na zboží v hodnotě 2450.-! (přidat si 400.- mám židle dvě) 

K zlodějům v KIKA už rozhodně nikdy nepůjdu, ani celá má rodina a známí (cca 40 lidí). Na polském webu distributora, lze židli zakoupit za 220.-zlotých PLN = (1430.-Kč) – KIKA  jistě dostává množstevní slevu a bere zboží od výrobce za cca 180.- PLN i méně = (1.170,-Kč) Pokud tomu tak není, jsou manažeři KIKA debilové a zaslouží si výpověď na hodinu. (okrádají majitele KIKA i zákazníky v ČR a jejich mzda může být maximálně cca: 15.500 hrubého)

Tomu říkám „lidová marže“ obchodníka. Nyní počty: 1430.-Kč + 310% = 5863.-  Nechal bych ten zasranej obchod KIKA IHNED zavřít a doufám, že zbankrotuje.

PS: po této zkušenosti jsem kontaktoval obchodní oddělení KIKA v Praze, kde mě manager Ladislav Hoberlant slušně poslal do prdele.

zidle

3 Commentsto Do obchodu KIKA.cz už nikdy více!

  1. Blanka Kendíková napsal:

    Tak to bylo počteníčko,byla to opravdu zlodějna velkého kalibru.Děkuji za sdílení,svým známím hned zakážu do KIKA obchodu chodit.Taky bych je vyhodila na hodinu.Kdyby mi zaměsnanec dělal takovou ostudu. pani Blanka

  2. Zeman napsal:

    V Kika jsem koupil draze sedačku, kterou nabízejí jinde od 30% levněji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *